SLUŽBY

Pokud máš zájem o školení v rámci sociálních sítí, neváhej se mi ozvat. 

Školení vždy tvořím na míru danému klientovi, jeho podnikání, důvodu, proč se chce školit, jeho aktuálním dovednostem i časovým a finančním možnostem.

Pokud tě zajímá UGC tvorba, koukni níže.

UGC tvorba ↓

 +420 606 393 534

Druhy workshopu a školení

workshop: video tvorba pro sociální sítě

Dynamický obsah lépe udrží pozornost diváka na sociálních sítích. Jaké jsou trendy? Jaké nástroje? Jak začít? Na mém workshopu si ukážeme vše od začátku až do konce. Ukáži vám triky a návody, jak se stát tvůrcem video obsahu.

ŠKOLENÍ: SOCIÁLNÍ SÍTĚ PRO PODNIKÁNÍ

Chceš zviditelnit svůj projekt, své podnikání, svou firmu? Je třeba pochopit základní fungování různých sociálních sítí, jak jsou provázány a jaká mají pravidla. Projdeme si vše od strategie, sdílení, nástrojů i kampaní. Pro úplné začátečníky i pokročilé.

Cena je vždy individuální dle klienta a jeho požadavků.

Proběhlá školení

UGC TVORBA

Při tvorbě videí spojuji všechny své dovednosti z marketingu a produkce. 

Kreativa

Při zadání se vyptám na vše, co lze a vytvořím scénář/sérii scénářů na míru daného produktu či služby.

Cílovka a tonalita

Vždy video tvořím dle nastavené tonality značky. Ať to vše ladí k sobě a má ten nejlepší efekt. Zároveň nezapomínám, na koho s videem cílíme a kde je můžeme najít.

Trendy

Před samotným vymýšlením nasávám trendy z daného oboru/oblasti. Tak víme, že to bude, co nejlépe fungovat na vaši cílovou skupinu.

Háčky jsou základ

Na zachycení pozornosti máme nyní max 2 sekundy. Proto je třeba mít kvalitní háček (tzv. HOOK), pracovat se střihem, hudbou a na konci nezapomenout na výzvu k akci (CTA). 

Různé tváře

Ve svých videích můžu vystupovat já nebo najdu tvář, která je vhodná pro vaši značku a cílovou skupinu. 

Postprodukce

Natočení je samozřejmostí. K tomu zajistím střih a titulky nesmí nikdy chybět. Základní grafické prvky dokáži také vytvořit (př. packshot pro video).